2015 Vasaras sezona

2015. gads jau rit pilnā sparā un nu jau vasara vairs nav aiz kalniem, tāpēc mums ir jāsāk domāt par to, ko šajā vasaras sezonā darīsim, kādas pludmales apmeklēsim, un kā izbaudīsim savus atvaļinājumus. Lielākajai daļai cilvēku atvaļinājums ir vai nu Jūnijā, Jūlijā vai Augustā, un tā, kā Jūlijs parasti ir vissiltākais, tad tieši šajā mēnesī parasti arī cilvēki izvēlas ņemt atvaļinājumu. Bet tāpēc, ka jūlijs jau ir pēc 2 mēnešiem, diezin vai jums būs laiks sakrāt pietiekoši daudz naudu, lai brauktu ceļojumā ārpus valsts, un nāksies vien atpūsties tepat Latvijā. Vienīgā iespēja, kā atpūsties ārpus Latvijas ir ņemt kādu no kredītu veidiem, kā, piemēram, ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi, ko iespējams paņemt pat tad, ja tev iepriekš ir bijušas problēmas ar šiem aizdevumiem un to atdošanu. Bet tas jau ir cits stāsts un šodien tomēr vairāk apskatīsim tieši to, ko ir iespējams izdarīt ar maz naudu tepat Latvijā.

Pie jūras ar teltīm
Vislētākais un arī visvieglāk noorganizējamais variants, kā izbaudīt vasaras priekus ir atrast vietu, kur uzcelt telti un palikt pāris naktis teltī izbaudot gan svaigo gaisu, gan kurinot ugunskuru un atpūšoties tā no sirds. Ar teltīm ir iespējams palikt vai nu divatā ar savu mīļoto cilvēku vai arī ar draugu bariņu un abas šīs iespējas ir vienlīdz izklaidējošas un relaksējošas. Protams, ja tu vēlies kaut kur palikt ar teltīm tev nāksies atrast vietu, kur to darīt, iespējams, izīrēt šo telts vietu, kā arī sadabūt malku ugunskuram un iepirkt visas pārējās nepieciešamās preces, kā ēdamo, ūdeni, sanitārijas preces un protams pašas teltis un matračus uz kā gulēt.

Pie jūras noīrēt mājiņu
Vēl viena iespēja ir atrast noīrējamu mājiņu vai viesu namu kādā no piejūras kūrortu pilsētām, un tad divatā vai ar draugiem uzrīkot kārtīgu atpūtu pie jūras. Šī iesēja noteikti izmaksās daudz vairāk, kā palikt kaut kur ar teltīm, jo mājiņas īrēšana parasti nav nekāds lētais prieks, bet tomēr šai atpūtai ir visas ērtības un nav jāguļ uz matrača, bet var gulēt mīkstā gultā, pagatavot ēdienu virtuvē un izmantot labierīcības nevis skriet uz krūmiņiem. Šāda izklaide jau parasti prasa vairākus simtus Eiro, un ja pasteigsies vēl ir iesējams šo naudu sakrāt un kārtīgi izbaudīt vasaras priekus.

Ceļojums gar jūru
Latvijai ir ļoti gara jūras piekraste un burtiski visas piekrastes garumā iet asfaltēti ceļi, ko tad arī ir iespējams izbaudīt braucot ceļojumā gar šo piekrasti. Vislabāk būtu, ja jums ir universāls automašīna ar garo aizmugures daļu, jo tajā parasti var ielikt matraci un nav pat vajadzīga telts vai meklēt, kur pavadīt nakti. Šādā veidā ir iespējams apskatīt visas Latvijas piejūras skaistākās vietas un tajās palikt cik vien ilgi vēlaties.

Lai jums jauks 2015. gads un novēlu visiem kārtīgi atpūsties šajā vasaras sezonā!

Comments are closed.